کسب و کار ادیت عکس (PHOTO EDITING BUSINESS)

40 ایده کسب و کار خانگی پولساز با سرمایه کم

فهرست مطالب

ایده کسب و کار خانگی

شروع یک کسب و کار خانگی گزینه ای عالی برای کارآفرینانی است که به دنبال انعطاف پذیری در برنامه کاری و محیط کاری خود هستند. مطابق با انجمن کسب و کارهای کوچک ایالات متحده، 52% از تمامی کسب و کارهای کوچک در درجه اول در خارج از خانه شروع به کار می کنند و 72% از کل کسب و کارهای کوچک بوسیله ی تنها یک نفر (sole proprietors) اداره می شود. بنابراین، حتی به صورت انفرادی می توان بدون اجاره مکان فیزیکی یا داشتن دفتر کاری در خانه کسب و کار  خانگی پولساز را راه اندازی کرد.

تعداد زیادی ایده کسب و کار خانگی پولساز وجود دارد که می توانید با کمترین هزینه در منزل خود آن را راه اندازی کنید. در مقالات پیشین بعضی از  ایده های کسب و کار خانگی و زودبازده  در آکادمی کسب و کار تک ایده منتشر شده است.

ایده های هنر دیجیتال و کسب و کار طراحی

 • کسب و کار طراحی گرافیکی (GRAPHIC DESIGN BUSINESS)

کسب و کار طراحی گرافیکی (GRAPHIC DESIGN BUSINESS)
کسب و کار طراحی گرافیکی (GRAPHIC DESIGN BUSINESS)

این کسب و کار برای افرادی که می توانند به طور مستقل کار کنند و  ذهن هنری (artistically-minded people) دارند ایده آل  است اما باید با مشتریان تعامل برقرار شود و نیازیهای طراحی آن ها در نظر گرفته شود. طراحان گرافیک (Graphic designers) معمولا در طراحی و زمینه های مرتبط مدرک (degree) دارند.

هزینه ها برا یک کسب و کار طراحی گرافیکی (graphic design business ) می تواند نسبتا پایین باشد اما در عین حال این کسب و کار نیاز به هزینه نرم افزار و وبسایت دارد. رشد کسب و کار شما تنها به وسیله ی موفقیت و ظرفیت فروش شما محدود خواهد شد.

 • سرویس ترمیم عکس (PHOTO RESTORATION SERVICE)

سرویس ترمیم عکس (PHOTO RESTORATION SERVICE)
سرویس ترمیم عکس (PHOTO RESTORATION SERVICE)

ترمیم و بازسازی عکس برای ادیتورهای عکس دیجیتال سیار ماهر که از کار مستقل لذت می برند ایده آل است. این کسب و کار بوسیله ی تبلیغات آنلاین می تواند توسعه یابد.

این کسب و کار خانگی نیاز به اسکنر حرفه ای و نرم افزارهای حرفه ای و کامپیوتر مناسب دارد که می تواند قدری هزینه بر باشد. با جران پایداری از مشتری ها می توانی انتظار داشته باشیدسالانه در حدود 60 هزار دلار درآمد از ای کسب و کار خانگی داشته باشید.

 • کسب و کار عکاسی پرتره (PORTRAIT PHOTOGRAPHY BUSINESS)

کسب و کار عکاسی پرتره (PORTRAIT PHOTOGRAPHY BUSINESS)
کسب و کار عکاسی پرتره (PORTRAIT PHOTOGRAPHY BUSINESS)

عکاسی پرتره کسب و کاری عالی برای مردمی است که گوشه چشمی به کمپوزیسیون دیداری (visual composition) و برهمکنش انسانی یک به یک (one-on-one human interaction) دارند. مانند مهارت پیشین تجربه عکسبرداری دیجیتال (digital photography) و ادیت آن برای این کسب و کار نیز بسیار کمک کننده است. پتانسیل رشد (Growth potential) این کسب و کار کمتر از متوسط است اما با تمرکز بر روی تصاویر قدیمی (senior pictures)، پرتره های خانوادگی (family portraits) یا عکس های حرفه ای (professional headshots) می توان رشد بیشتری انتظار داشت.

هزینه های این استارت آپ مربوط به تجهیزات تصویربرداری و کامپیوتر است از جمله انواع دوربین ها، لنرها، لامپ ها و نرم افزار ادیت عکس ها (editing software) است. پتانسیل کسب درآمد در این کسب و کار برای عکاسان پرتره (portrait photographers) به میزان زیادی بستگی به جذب و نگهداری مشتری ها دارد.

 • کسب و کار ادیت عکس (PHOTO EDITING BUSINESS)

کسب و کار ادیت عکس (PHOTO EDITING BUSINESS)کسب و کار ادیت عکس (PHOTO EDITING BUSINESS)

این کسب و کار خانگی مناسب افراد تیز بین و جزئی نگر است. آموزش رسمی مرتبط با عکاسی و ادیت دیجیتال در این کسب و کار کمک کننده است اما ضروری نیست!

کسب و کار خانگی ادیت عکس می تواند با هزینه اولیه نسبتا پاییت شروع شود اگر هزینه های خرید کامپیوتر و نرم افزار ادیت همراه با وبسایت حرفه ای و تبلیغات می تواند هزینه را بالا ببرد. هزینه های جاری کسب و کار ادیت عکس بسیار پایین است و در ادامه این کسب و کار می تواند به موفقیت و درآمد خوبی برسد.

 • کسب و کار تصویرگری (ILLUSTRATION BUSINESS)

کسب و کار تصویرگری (ILLUSTRATION BUSINESS)
کسب و کار تصویرگری (ILLUSTRATION BUSINESS)

کار به عنوان یک تصویرگر هم نیاز به توانایی هنری و هم نیروی کارآفرینی دارد. تصویری گری (به ویزه برای انواع کتاب ها و رسانه های دیجیتال) به سرعت در حال همه گیری است بدین معنی که این کار می تواند به درآمد و رشد خوبی برسد. به منظور شروع این کار، نیاز به سخت افزارهایی نظیر یک رایانه، چاپگر و اسکنر همراه با نرم افزار ها و ملزومات هنری دارید.

تصویرگرهای تجاری در هر ساعت بین 25 دلار تا 100 دلار درآمد دارند اما در نهیات میزان درآمد شما بستگی مسقیم به جذب مشتری های جدید، کیفیت کار ارایه شده و بازار هدف شما دارد.

 • کسب و کار طراحی وبسایت (WEB DESIGN BUSINESS)

کسب و کار طراحی وبسایت (WEB DESIGN BUSINESS)
کسب و کار طراحی وبسایت (WEB DESIGN BUSINESS)

افراد زیرک و خلاق در زمینه فناوری نامزدهای عالی برای کسب و کار طراحی وبسایت، یکی دیگر از چندین ایده موجود در بین ایده های کسب و کار و مشاغل خانگی، هستند. امروزه هرکسی یا وبسایت دارد یا نیاز به راه اندازی وبسایت دارد بنابراین تقضا برای کسب و کار طراحی وبسایت در حال رشد است. در حالی که افراد تازه کار نیز می توانند وارد این کسب و کار شوند و کسب درآمد کنند، افراد باتجربه در زمینه طراحی وبساست و نرم افزارهای وابسته فرصت های بیشتری پیش رو دارند.

میانگین درآمد سالیانه یک طراح وبسایت 75 هزار دلار است و در صورتی که تیمی از طراحان را استخدام کنید این رقم افرایش می یابد. البته ممکن است برای این کسب و کار نیاز به نقل مکان به بیرون از منزل داشته باشید که هزینه دفتر و وسایل را افزایش می دهد.

 • کسب و کار رنگ آمیزی کتب بزرگسالان ( ADULT COLORING BOOK BUSINESS)

کسب و کار رنگ آمیزی کتب بزرگسالان ( ADULT COLORING BOOK BUSINESS)
کسب و کار رنگ آمیزی کتب بزرگسالان ( ADULT COLORING BOOK BUSINESS)

اگر چه این رنگ آمیزی بر روی کاغذ به اتمام می شد،کتب رنگامیزی بزرگسال در آغاز به طور دیجیتال طراحی می شوند. بیشتری دیزاین های کتب رنگ آمیزی با بردارها ساخته می شوند، بنابراین برای طراح به منظور فهم این اصول دیداری اهمیت دارد. هر کسی با یک زمینه طراحی گرافیک و اشتیاق برای این کسب و کار می تواند به موفقیت برسد.

کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان نوعا در حدود 10 دلار به فروش می رسد و البته پتانسب کسب درآمد بوسیله ی تعداد فروش شما تعیین می شود. هزینه طراحی و انتشار می تواند قابل ملاحظه باشد اما با این وجود شما سود خوبی کسب می کنید.

ایده های کسب و کار های تخصصی صنایع دستی (SPECIALTY CRAFT BUSINESSES)

 • کسب و کار ساخت شمع (CANDLE-MAKING BUSINESS)

کسب و کار ساخت شمع (CANDLE-MAKING BUSINESS)
کسب و کار ساخت شمع (CANDLE-MAKING BUSINESS)

افرادی که کسب و کار ساخت شمع را شروع می کنند باید عاشق صنایع دستی باشند و مهارت بازاریابی و فروش قابل ملاحظه ای داشته باشند. مردمی که حاضرند پول بیشتری برای شمع های دست ساز بدهند نوعا به دنیال لذت بردن از تجربه ی حسی خاصی می گردند. به هر حال، فروش این نوع دست سازها امنیت شغلی بالایی نسبت به بقیه ایده های کسب و کارهایی که در این مقاله مطرح می شوند ندارند.

شروع این کسب و کار نیاز به سرمایه اولیه اندکی دارد . یک شمع ساز جاه طلب می تواند تا 50 هزار دلار در سال درآمد داشته باشد. بعضی اوقات این درامد با روابطی که با خرده فروشی ها ایجاد می شود به طور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد.

 • کسب و کار خراطی (WOODWORKING BUSINESS)

کسب و کار خراطی (WOODWORKING BUSINESS)
کسب و کار خراطی (WOODWORKING BUSINESS)

کسب و کار خراطی بوسیله ی افراد خودانگیخته با دانشی عمیق از صنایع دستی شروع می شود. بیشتر خراطان حرفه ای به عنوان یک تفریح این کار را شروع کرده اند و اغلب از قبل تجهیزات و فضای لازم برای این کار را به تدریج تهیه کرده اند. این کار سبب پایین آمدن سرمایه اولیه مورد نیاز برای این کار می شود.

صنعت ساخت محصولات چوبی عظیم است و فرصت های قابل ملاحظه ای برای کسب و کارهای جدید در این حوزه وجود دارد اما پتانسیل کسب درآمد در این حرفه بستگی زیادی به سطح مهارت، کیفیت محصول و توانایی فروش دارد.

 • کسب و کار هنری میکاپ (MAKEUP ARTIST BUSINESS)

کسب و کار هنری میکاپ (MAKEUP ARTIST BUSINESS)
کسب و کار هنری میکاپ (MAKEUP ARTIST BUSINESS)

هنرمندان میکاپ حرفه ای افراد هنری بسیار باتجربه و علاقه مند به محصولات زیبایی و میکاپ هستند. بسیاری از هنرمندان میکاپ آموزش رسمی دیده اند اما امروزه امکان آموزش دیدن کافی از طریق کلاس های مجازی و یوتیوب وجود دارد.

این کسب و کار سرمایه اولیه نسبتا پایینی نیاز دارد. با کمک بازاریابی رسانه های شبکه های اجتماعی، هنرمندان میکاپ با استعداد می توانند کسب درامد عالی از این طریق داشته باشند.

 • ایده کسب و کار صابون سازی (SOAPMAKING BUSINESS)

کسب و کار صابون سازی (SOAPMAKING BUSINESS)

در صورتی که علاقه مند به ساخت محصولات دست ساز ویزه دارید و در زمینه بازاریابی قوی هستید، کسب و کار صابون سازی می تواند برای شما مناسب باشد. در صورتی که توانایی جذب مشتری های جدید را داشته باشید درآمد خوبی از این کسب و کار خواهید داشت.

برای صابون سازی نیاز به هیچ آموزش رسمی و دانشگاهی ندارید و می توانید از طریق آموزش های مجازی و مطالعه کتب مناسب در این زمینه با حداقل سرمایه اولیه این کسب و کار را راه اندازی کنید.

[irp posts=”6639″ name=”چگونه با ساخت صابون گیاهی در خانه کسب درآمد کنیم؟”]

ایده های کسب و کار مراقبت و پرستاری (CARE & HOSPITALITY BUSINESSES)

 • بستر و صبحانه (BED & BREAKFAST)

تختخواب و صبحانه (BED & BREAKFAST)
بستر و صبحانه (BED & BREAKFAST)

در صورتی که صاحب خانه ای زیبا و از میزبانی مهمانان لذت می برید، کسب و کار ارایه خدمات فضای استراحت و صبحانه می تواند برای شما کسب و کار خوبی باشد. این کسب و کار به دلیل وجود محدودیت مکانی پتانسل رشد آهسته ای دارد. صاحبان این کسب و کار باید روابط عمومی بالا، مهارت آشپزی و مهارت های نگهداری عمومی از منزل را داشته باشند.

پتانسل درآمد زایی بوسیله ی اندازه و موقعیت خانه شما، تعداد مهماناننی که قادر به پذیرایی هستید و کیفیت تجربه ای که شما برای مهمانان ارایه می دهید تعیین می شود. نقل تجربیات و خاطرات خوش مهمانان قبلی می تواند در رشد کسب و کار شما موثر باشد.

 • کسب و کار ریکی (REIKI BUSINESS)

کسب و کار ریکی (REIKI BUSINESS)
کسب و کار ریکی (REIKI BUSINESS)

افراد روحانی و ذهن باز با احساسات شدید برای شفادهندگی می توانید این کسب و کار را با در نظر گرفتن تمرینات ریکی شروع کنند.  شفا دهندگان ریکی باید تحت آموزش صحیح قرار بگیرند و باید دانش اولیه برای چگونگی اداره این کسب و کار داشته باشند.

هنوز هزینه ای شروع این کسب و کار در خانه پایین است. بسته به تعداد مشتریان درآمد شما متغییر خواهد بود.

 • ایده کسب و کار اجاره اتاق به مسافران (AIRBNB BUSINESS)

کسب و کار اجاره اتاق به مسافران (AIRBNB BUSINESS)
کسب و کار اجاره اتاق به مسافران (AIRBNB BUSINESS)

اگر اهل مسافرت هستید یا فضای استفاده نشده ای در منزل دراید این کسب و کار راهی برا ایجاد کسب درامد برای شماست. چون این کسب و کار خانگی مربوط به اجاره اتاقی است که از قبل شما آن را در اختیار داشته اید بنابراین هزینه اولیه ای چندانی برای شروع این کار نیاز ندارید. مانند کسبو  کار پیشین در این کسب و کار نیز داشتن مهارت های اولیه نگهداری محل سکونت بسیار کمک کننده است.

پتانسیل کسب درآمد در این کسب و کار به طور قابل ملاحظه ای بستگی به موقعیت شما، اندازه و دسترسی به فضا و اثربخشی تبلیغات شما (که شامل عکس های با کیفیت و توضیف و شرح کامل است) دارد.

 • ایده سرویس پرستار بچه (NANNY SERVICE)

سرویس پرستار بچه (NANNY SERVICE)
سرویس پرستار بچه (NANNY SERVICE)

اگر از گذراندن وقت با بچه ها لذت می برید و با والیدن آن ها ارتباط خوبی برقرار می کنید، یک سرویس پرستار بچه می تواند کسب و کار پرسودی برای شما باشد. والدین همیشه به دنبال مراقب بچه قابل اعتماد  ( reliable childcare) می گردند بنابراین این نوع سرویس فوق العاده پایدار ( super sustainable) است. هزینه های این کسب و کار بی نهایت پایین است و مدارک ضروری تنها متشکل از CPR و آموزش های اولیه است.

همانگونه که گفته شد پتانسیل درامدزایی شما بستگی به تجربه شما، تعداد خانواده هایی که با آن ها کار می کنید و تعداد بچه هایی که آن ها دارند دارد. بر طبق آماره انجمن بین المللی پرستار بچه (International Nanny Association)، متوسط درآمد برای پرستار بچه در آمریکا به طور تقریبی ساعتی 19 دلار است.

 • مراقبت روزانه از بچه ها (DAYCARE)

مراقبت روزانه از بچه ها (DAYCARE)
مراقبت روزانه از بچه ها (DAYCARE)

اگر عاشق بچه ها هستید و خانه ای دارید که می تواند برای بچه های دوست داشتنی باشد، می توانید خدمات مراقبت از بچه را به صورت روزانه در خانه خود استارت بزنید. در حالی که ملزومات آموزش رسمی برای صاحبان کسب و کار مراقبت روزانه از بچه وجود ندارد، اکثر والدین وقتیکه محیطی امن، آموزشی و مثبت برای بچه هایشان می یابند در این رابطه احتیاط های خودشان را در نظر می گیرند.

به منظور انجام این کسب و کار شما نیاز دارید بر روی چیزهایی که بچه ها دوست دارند مانند انواع اسباب بازی ها، مواد آموزشی و امثالهم  هزینه کنید. کسب و کارهای موفق در این زمینه درامدی بین 40 هزار تا 60 هزار دلار در سال دارند.

ایده های کسب و کارهای مراقبت از حیوانات خانگی (PET CARE BUSINESSES)

 • کسب و کار پرستار حیوانات خانگی (PET-SITTING BUSINESS)

کسب و کار پرستار حیوانات خانگی (PET-SITTING BUSINESS)
کسب و کار پرستار حیوانات خانگی (PET-SITTING BUSINESS)

اگر عاشق حیوانات هستید و از حویان خانگی خود نگهداری می کنید، پرستاری از حیوانات خانگی می تواند یک کسب و کار خانگی موفق برای شما باشد. هیچگونه مهارتی برای این کار نیازی نیست اگر چه بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی ترجیح می دهند پرستار حیوان خانگی آن ها تجربه قبلی در این زمینه داشته باشد.  هزینه های این استارت آپ کمینه هستند و نوعا این نوع کسب و کار پتانسب کسب درآمد خوبی دارد. این کسب و کار در آمریکا سایانه حداقل 50 هزار دلار درآمد برای صاحب خود به همراه دارد.

 • ایده کسب و کار تعلیم سگ ( DOG-TRAINING BUSINESS)

کسب و کار تعلیم سگ ( DOG-TRAINING BUSINESS)
کسب و کار تعلیم سگ ( DOG-TRAINING BUSINESS)

تعلیم سگ یک ایده کسب و کار خانگی برای افراد صبوری است که تجربه زیادی در رابطه با انواع سگ ها با سنین مختلف دارند. تربیت کنندگان سگ نوعا مدرک و گواهی جهت نشان دادن تجربه در این زمینه را دارند.

در صورتی که از قبل گواهی و مدرک جهت تربیت سگ را دریافت کرده اید هزینه راه اندازی این کسب و کار بسیار پایین است به ویزه اگر آن را در خانه خود انجام دهید. پتانسیل کسب درآمد بسته به تعداد سگ هایی که تربیت میک نید و تعلیم می دهید متغییر است اما برای کلاس های خصوصی در این زمینه حدود 100 دلار در ساعت دریافت می شود.

 • ایده کسب و کار سیار نظافت و پیرایش سگ ( MOBILE DOG-GROOMING BUSINESS)

کسب و کار سیار نظافت و پیرایش سگ ( MOBILE DOG-GROOMING BUSINESS)

اگر در ارتباط با انواع سگ ها با اندازه ها، نژادها و سنین مختلف راحت هستید می توانید کسب و کار پیرایش  سگ را شروع کنید. این کسب و کار نسبت به تجربه نگهداری سگ ها تعلیم بیشتری نیاز دارد چون همزمان ایمنی سگ و فرد آرایشگر ( groomer) باید در حین انجام پیرایش و نظافت سگ حفظ شود.

هزینه های این کسب و کار متوسط است و بیشتر این هزینه ها مربوط به تجهیزات آرایشگری است. آرایشگران سیار نوعا بین 30 الی 70 دلار در هر جلسه بسه به اندازه سگ دریافت می کنند.

 • ایده کسب و کار کلاس های بازیگری ( ACTING CLASSES BUSINESS)

کسب و کار کلاس های بازیگری ( ACTING CLASSES BUSINESS)
کسب و کار کلاس های بازیگری ( ACTING CLASSES BUSINESS)

کلاس های آموزش بازیگری می تواند برای بازیگران با تجربه یک کسبو ک ار خانگی پرسود باشد. برخلاف دیگر کسب و کارهایی که در این مقاله بررسی می شود جهت موفقیت به عنوان یک مربی بازیگری کسب و کار کلاس های بازیگری نیاز به تعلیمات رسمی و حسن شهرت در این صنعت دارد.

در صورتی که منزل خود را جهت برگزاری کلاس های بازیگری اختصاص دهید هزینه های اولیه تقریبا به صفر می رسد. پتانسیل کسب درآمد به طور کلی بستگی به دو عامل دارد: تجربه و موقعیت مکانی شما.

 • کسب و کار درس های هنری (ART LESSONS BUSINESS)

کسب و کار درس های هنری (ART LESSONS BUSINESS)

هر گونه تجربه هنری با مهارت های فردی بسیار عالی ممکن است یک کسب و کار درس های هنری لذت بخش را برای شما ایجاد کند. هیچگونه ملزومات و پیش نیاز رسمی برای یک معلم هنری مستقل وجود ندارد اما داشتن پیش زمینه در هنر و آموزش هنر می تواند نقطه فروش خوبی برای سرویس های شما باشد.

بیشتر هزینه های این کسب و کار مربوط به بازاریابی و تبلیغات این کسب و کار است. اگر هنرمند باتجربه ای باشید، می توندی ساعتی 70 دلار از هنرجوی خود دریافت کنید و درآمد سالانه شما می تواند بیش از 100 هزار دلار باشد.

 • کسب و کار آموزش زبان های خارجی (FOREIGN LANGUAGE INSTRUCTION BUSINESS)

کسب و کار آموزش زبان های خارجی (FOREIGN LANGUAGE INSTRUCTION BUSINESS)
کسب و کار آموزش زبان های خارجی (FOREIGN LANGUAGE INSTRUCTION BUSINESS)

در صورتی که در یک زبان خارجی روان هستید و عاشق ارتباط با مردم هستید آموزش و اشتراک دانش شما با دیگران می تواند در قالب یک کسب و کار خانگی پرسود ارایه شود. داشتن مدرک زیان، بومی بودن در زبان خارجی و داشتن گواهی و مدرک آموزش زبان همگی می تواند برای شما امتیاز محسوب شود و درآمد شما را افزایش دهد.

هزینه های اولیه آموزگاران زبان انگلیسی بی نهایت پایین است. آموزگاران خصوصی نوعا ساعتی بین 20 تا 70 دلار درآمد دارند.

 • کسب وکار آموزش خصوصی (TUTORING BUSINESS)

کسب وکار آموزش خصوصی (TUTORING BUSINESS)
کسب وکار آموزش خصوصی (TUTORING BUSINESS)

معلمان با سابقه همراه با متخصصان موضوعات دانشگاهی نامزدهای خوبی برای شروع یک کسب و کار خانگی تدریس خصوصی هستند. مدرسین باید خیلی صبور باشند و مهارت های عالی بین فردی را دارا باشند. داشتن تجربه کار با کودکان نیز می تواند امتیاز خوبی در این کسب و کار محسوب شود.

به عنوان یک مدرس، شما می توانید انتظار دستمزدی بین 30 تا 40 دلار در هر ساعت داشته باشید و این مبلغ بسته به موضوعی که تدریس می کنید می تواند کمتر یا بیشتر باشد.

 • ایده کسب و کار آموزش موسیقی (MUSIC LESSONS BUSINESS)

کسب و کار آموزش موسیقی (MUSIC LESSONS BUSINESS)
کسب و کار آموزش موسیقی (MUSIC LESSONS BUSINESS)

هر کسی که به موسیقی اشتیاق و احساساتی داشته باشد و در  نواختن حداقل یک ابزار موسیقی مهارت داشته باشد می تواند به عنوان معلم موسیقی موفق شود. بیشتر معلمان موسیقی آموزش رسمی موسیقی دارند اگر چه بعضی افراد هم به صورت خصوصی این آموزش ها را دریافت کرده اند.

شما به عنوان معلم موسیقی از قبل ابزار موسیقی را دارید و در تدریس خانگی می توانید از آن ها استفاده کنید و در واقع هزینه اولیه برای این کسب و کار نخواهید داشت.  با هزینه اولیه ناچیز شما ساعتی 30 الی 60 دلار درآمد خواهید داشت.

 • ایده کسب و کار مربی زندگی (LIFE COACHING BUSINESS)

کسب و کار مربی زندگی (LIFE COACHING BUSINESS)
کسب و کار مربی زندگی (LIFE COACHING BUSINESS)

برخلاف مشاوره رسمی، مربی زندگی نیاز به هیچگونه تعلیم یا مدرکی در این زمینه ندارد. هر کسی با داشتن مهارت هایی که بتواند افراد را به اهدافشان برساند می تواند نامزد خوبی برای این کسب و کار باشد. بسیاری از افرادی که در این کسب و کار مشغول به کار هستند از طریق مطالعه کتب و فیلم ها و کلاس های آموزشی در این حوزه اطلاعات خود را افزایش می دهند.

هزینه های این کسب و کار بسیار پایین است و بسته به موقعیت مکانی شما، تجربه زندگی و رشایت کاربران شما درآمد شما متغییر خواهد بود. میسانگین درآمد یک مربی زندگی در آمریکا در حدود 60 هزار دلار در سال است.

 • کسب و کار آموزش شخص (PERSONAL TRAINING BUSINESS)

کسب و کار آموزش شخص (PERSONAL TRAINING BUSINESS)
کسب و کار آموزش شخص (PERSONAL TRAINING BUSINESS)

برای کسب اعتماد ارباب رجوع، یک مربی شخص باید رژیم غذایی و تمرینان موفق خود را تبلیغ کند. شما جلسات خصوصی برای افراد تشکیل می دهید. نوشتن اهداف شاکردان و بهینه سازی فعالیت فیزیکی و رژیم غذایی آن ها بسیار اهمیت دارد.

به طور میانگین، مربی های شخص سالانه 50 هزار دلار درآمد دراند اما با جذب مشتری های جدید این رقم می تواند بسیار بیشتر شود.

ایده کسب و کارهای خانگی فناوری (TECH BUSINESSES)

 • کسب و کار بازاریابی رسانه های اجتماعی (SOCIAL MEDIA MARKETING BUSINESS)

کسب و کار بازاریابی رسانه های اجتماعی (SOCIAL MEDIA MARKETING BUSINESS)
کسب و کار بازاریابی رسانه های اجتماعی (SOCIAL MEDIA MARKETING BUSINESS)

افرادی که با انواع شبکه های اجتماعی آشنا هستند می توانند این کسب و کار را در خانه خود شروع کنند و موفق شوند. تعداد شرکت هایی که از شبکه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده می کنند در حال افزایش است، بنابراین اگر شما مهارت های مورد نیاز این شرکت ها را داشته باشید می توانید کسب و کار پر سودی را در همکاری با انواع شرکت ها داشته باشید.

برای راه اندازی این کسب و کار هیچگونه آموزش رسمی مورد نیاز نیست اما افرادی که زیرکی لازم برای درگیر کردن مردم با موضوعات مختلف در شبکه های اجتماعی دارند در این کار بسیار موفق تر از دیگران خواهند بود. بازاریابانتمام وقت شبکه های اجتماعی موفق به ضور میانگین 100 هزار دلار در سال درامد دارند.

 • شرکت توسعه دهنده وب (WEB DEVELOPMENT COMPANY)

شرکت توسعه دهنده وب (WEB DEVELOPMENT COMPANY)

اگر در کدزنی (برنامه نویسی) کامپیوتر مهارت دارید، به جزئیات توجه دارید و از حل مشکلات لذت می برید کار طراحی وب برای شما مناسب خواهد بود. توسعه دهندگان وب در زمینه های طراحی چند رسانه ای، مدیریت محتوا و فناوری و برنامه نویسی چندرسانه ای مهارت دارند.

پیش نیاز های آموزش این مهارت ها متغییر است و بسیاری از توسعه دهندگان وب خودآموخته هستند در حالی که بعضی دیگر  ممکن است مدارک دانشگاهی نیز دارند. یک تازه وارد در زمینه توسعه ساعتی  25 تا 100 دلار و افراد با تجربه تر ساعتی بالای 200 دلار درآمد دارند.

 • ایده کسب و کار تحقیق (SURVEY BUSINESS)

کسب و کار تحقیق (SURVEY BUSINESS)
کسب و کار تحقیق (SURVEY BUSINESS)

هر کسی که بوسیله ی جمع آوری و تحیلی داده ها هیجان زده می شود می تواند فرد مناسبی برای یک کسب و کار تحقیق باشد. داشتن پیش زمینه در بازاریابی یا روانشناسی در این کسب و کار مزیت محسوب می شود اما ضروری نیست.

هزینه این استارت آپ کمینه است به ویژه اگر محتوی اوریجینال ارایه دهید. در حالی که شرکت های تحقیق زیادی وجود دارد، با این وجود تقاضا برای این کار روز افزون است و می توانید در این کسب و کار موفق شوید.

 •  ایده کسب و کار دستیار مجازی (VIRTUAL ASSISTANT BUSINESS)

کسب و کار دستیار مجازی (VIRTUAL ASSISTANT BUSINESS)

فردی که منظم، مسولیت پذیز، با دقت و محقق در زمینه فناوری است ممکن است در کسب و کار دستیار مجازی موفق باشد. هر تجربه ای به عنوان یک دستیار اجرایی یا فردی کمک کننده خواهد بود و پیش زمینه در امر نویسندگی یا بازاریابی نیز در این کسب و کار کمک کننده است.

هزینه های این کسب و کار پاینن است و این صنعت در حال رشد است اما چالش اصلی این است که بیشتر ارباب رجوع با افرادی کار می کنند که قیمت پایین تری داشته باشند. به هر حال، اگر بتوانید برای خود بازاریابی کنید وارزش زیادی را ارایه دهید می تواند سالیانه 30 الی 50 هزار دلار از این کسب و کار درآمد انتظار داشته باشید.

 • ایده کسب و کار صرافی و مبادله ارز (CURRENCY TRADING BUSINESS)

کسب و کار صرافی و مبادله ارز (CURRENCY TRADING BUSINESS)
کسب و کار صرافی و مبادله ارز (CURRENCY TRADING BUSINESS)

اگر کار با اعداد را خوب بلدید و از خطر کردن لذت می برید ممکن است بخواهید وارد تجارت مبادله ارزها شوید. هیچگونه تجربه ای یا پیش نیاز مهارتی برای این کار نیاز نیست اما اگر قصد دارید صرافی راه اندازی کنید باید مجو بگیرید.

هزینه های این کسب و کار کم است و پتانسیل رشد و کسب درامد بالا و حتی نامحدود دارد. عوامل اولیه در میزان سود شما مقدار پولی است که برای این کار اختصاص می دهید.

 • فروشگاه تجارت الکترونیک (ECOMMERCE STORE)

فروشگاه تجارت الکترونیک (ECOMMERCE STORE)
فروشگاه تجارت الکترونیک (ECOMMERCE STORE)

یک فروشگاه تجارت الکترونیک  ایده کسب و کاری خانگی عالی  برای شخصی است که دانش برنامه نویسی کامپیوت و طراحی وبسایت دارد. د صورتی که قصد دارید وبسایت تجارت الکترونیک خود را راه اندازی کنید و علاقه مند به فروش محصولات به صورت آنلاین هسید می توانید در این کسب و کار موفق بشید. حتی بدون تخصص برنامه نویسی و طراحی وبسایت نیز می توانید با استفاده از وبسایت های ebay یا Etsy و سایر وبسایت های ارایه دهنده خدمات مدیرت محتوا مانند وردپرس و جوملا نیز موفق باشید.

اگر وبسایت تجارت الکترونیک خود را راه اندازی کند، هزینه های اولیه می تواند متغییر باشد و این هزینه ها مربوط به هاست و دامنه، تبلیغات و بازاریابی و  امنیت و … باشد. این هزینه ها می تواند کاملا قابل ملاحظه باشد به ویژه وقت که نیاز به استخدام برنامه نویس داشته باشید. به هر حال، اگر پول  و زمان و علاقه به این کار داشته بشید پتنسب درامد زایی این کسب و کار نامحدود است.

 • کسب و کار پخش زنده (LIVE STREAMING BUSINESS)

کسب و کار پخش زنده (LIVE STREAMING BUSINESS)
کسب و کار پخش زنده (LIVE STREAMING BUSINESS)

پخش زنده (Live streaming) می تواند یک کسب و کار خانگی پرسود و موفق برای گیمرهای با تجربه باشد. این کسب و کار نیاز به سرمایه گذاری بر روی تکنولوژی پخش و میکروفون با کیفیت بالا (high-quality mic) دارد.

این صنعت به سرعت در حال رشد است و پخش کننده های تمام وقت ( full-time streamers) که تعداد زیادی از ثبت نام کننده های را جذب کرده اند بین 3 هزار دلار تا 5 هزار دلار در ماه درآمد دارند. پخش کننده های محبوب درامد سالیانه بیش از 300 هزار دلار دارند.

 • ایده کسب و کار ساخت پادکست (PODCASTING BUSINESS)

کسب و کار ساخت پادکست (PODCASTING BUSINESS)
کسب و کار ساخت پادکست (PODCASTING BUSINESS)

اگر از سرگرمی های عمومی لذت می برید و یک گزارشگر و مصاحبه گر با تجربه هستید ممکن است کسب و کار ساخت پادکست برای شما عالی باشد. داشتن دانش در مورد ساخت پادکست در این کسب و کار الزامی است. تجربه بازاریابی نیز می تواند در این کار کمک کننده باشد.

هزینه های این کسب و کار پایین است و قابلیت جذب حامی مالی و شنوندگان زیاد برای سازندگان پادکست ها وجود دارد. بعضی از سازندگان پادکست هرگز سود زیادی نمی برند در حالی که بعضی دیگر به ازای ساخت هر پادکست هزاران دلار درآمد دارندو اگر وقت و حوصله و عشق به این کار را دارید این کسب و کار می تواند برای شما مناسب باشد.

کسب و کار نشر و نویسندگی (WRITING & PUBLISHING BUSINESSES)

 • کسب و کار نویسندگی آزاد (FREELANCE WRITING BUSINESS)

کسب و کار نویسندگی آزاد (FREELANCE WRITING BUSINESS)
کسب و کار نویسندگی آزاد (FREELANCE WRITING BUSINESS)

نویسندگی آزاد یا مستقل کسب و کاری عالی برای نویسندگان ماهر که علاقه دارند ساعت کاری آن ها منعطف باشد است. مهارت های تحقیق و پیش زمینه نویسندگی نقاط مهم قدرت فوذ یک نویسنده آزاد است.

در کنار هزینه های بازاریابی، هزینه های این استارت آپ متشکل از خرید یک کامپیوتر است که معمولا افراد از قبل آن را دارند× نوسنده آزاد سالیانه 20 الی 30 هزار دلار درآمد دارد و افراد با تجربه تر بالای 50 هزار دلار در سال درآمد خواهند داشت.

 • کسب و کار ویراستاری ( PROOFREADING BUSINESS)

کسب و کار ویراستاری ( PROOFREADING BUSINESS)
ایده کسب و کار خانگی ویراستاری ( PROOFREADING BUSINESS)

این کسب و کار نیاز به تسلط به زبان انگلیسی دارد و مناسب افراد دقیق و جزئی نگر است. داشتن مدرک انگلیسی یا برخی اموزش های رسمی در ویراستاری می تواند بی نهایت کمک کننده باشد. بیشتر افراد ویراستاران ساعتی 25 دلار درآمد دارند که سالانه در حدود 50 هزار دلار می شود. در این کسب و کار پتانسیل رشد اندک است اما نویسندگان آزاد هزینه ها اولیه پایین و انعطاف پذیری زیادی دارند.

 • کسب و کار وبلاگ نویسی (BLOGGING BUSINESS)

کسب و کار وبلاگ نویسی (BLOGGING BUSINESS)

علاوه بر محتوای جذاب، دانش و اشتیاق به کار برای بلاگرها لازم است. داشتن رسانه های اجتماعی و تجربه طراحی وبسایت می تواند در این کسب و کار مفید باشد.

تنها هزینه بلاگرها ثبت یک دامنه و خرید فضای میزبانی است که هر دو هزینه اندکی دارند. به هر حال کسب درآمد از این کسب و کار بسیار متغییر است و بعضی افراد ممکن است هیچگاه از این کار درامد کسب ننکند در حالی که بعضی دیگر درآمد بسیار زیادی داشته باشند!

 • کسب و کار رونویسی (TRANSCRIPTION BUSINESS)

کسب و کار رونویسی (TRANSCRIPTION BUSINESS)
ایده کسب و کار رونویسی (TRANSCRIPTION BUSINESS)

افرادی که رونیسی می کنند صدای ضبط شده را به متون نوشتاری تبدیل می کنند. در این کسب و کار توجه کامل، تایپ سریع و داشتن دانش گرامر زبان لازم است. اگر افراد شاغل در این کسب و کار نیازی به هیچگونه مجوز و مدرکی ندارند اما برای کار در حوزه رسانه در کشوری مثل آمریکا نیاز به اخذ مجوز است. یک فردی که به طور تمام وقت رونویسی می کند در امریکا درآمدی پنج رقیمی می تواند انتظار داشته باشد.

 • ایده کسب و کار کتاب کودکان (CHILDREN’S BOOK BUSINESS)

کسب و کار کتاب کودکان (CHILDREN'S BOOK BUSINESS)
کسب و کار کتاب کودکان (CHILDREN’S BOOK BUSINESS)

اکثر افرادی که کسب و کار کتاب کودکان را شروع می کنند تجربه نویسندگی دارند و از قبل کتاب هایی را برای خود نگارش کرده اند. به هر حال، در صورتی که به کار داستان و قصه علاقه دارید این کسب و کار برای شما بسیار جذاب خواهد بود به ویزه اگر تجربه کار با کودکان را داشته باشید.

هزینه های این کسبو  کار به نسبت بالاست چرا که کتب کودکان پر است از تصاویر و هزینه ای انتشار کتاب و بازاریابی نیز قابل ملاحظه است. به هر حال، کتب کودکان می تواند کسب و  کار خانگی بسیار پر سودی باشد به ویژه اگر قادر باشید سری کتاب های محبوبی را بوجود آورید. تنها مساله این است که هیچ چیز در این صنعت مشخص نیست و معلوم نیست قادر باشید چه تعداد کتاب بفروش برسانید!

منبع:

40HOME BUSINESS IDEAS FOR 2020 (WORK FROM HOME)

2 دیدگاه دربارهٔ «40 ایده کسب و کار خانگی پولساز با سرمایه کم»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =